pawe

Paweł Zieliński – 1 kyu

Paweł Zieliński urodził się w 1981 roku w Gdyni. Treningi rozpoczął już w szkole podstawowej w Gdańsku w 1992 roku. Aktualnie jest posiadaczem stopnia karate 1 kyu. Paweł jest wielokrotnym indywidualnym i drużynowym medalistą Mistrzostw Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Irlandii z 2010 roku. Ukończył Politechnikę Gdańską. Poza karate interesuje się filmem i kinem niezależnym. Uwielbia podróżować i poznawać ciekawe miejsca. Jego pasją jest fotografia i jazda na nartach.

t3

Berenika Bruzdowicz  – SHODAN

Berenika Bruzdowicz posiada stopień mistrzowski I DAN. Urodziła się w 1982, trenuje od 1995. Jest wicemistrzynią Europy FSKA, wielokrotną medalistką indywidualną i drużynową Mistrzostw Polski i Międzynarodowych Mistrzostw Polski jak również instruktorką grup dziecięcych od ponad dziesięciu lat. Ukończyła Filologię Rosyjską na Uniwersytecie Gdańskim oraz Stosunki Zagraniczne w Państwowym Instytucie Spraw Międzynarodowych. Zawodowo pracuje jako specjalista ds. rynków i aplikacji w firmie Thomson Reuters. Włada płynnie językami angielskim, francuskim, rosyjskim. Poza karate interesuje się językami obcymi, fotografią, literaturą i wieloma innymi rzeczami.

pawe1

Krzysztof Kocieniewski – NIDAN

Krzysztof Kocieniewski urodził się w 1981 roku w Gdańsku. Treningi rozpoczął w roku 1994. Aktualnie jest posiadaczem stopnia karate II DAN. Jest medalistą Mistrzostw Polski Szkół Wyższych. Ukończył filologię polską ze specjalnością filmoznawczą na Uniwersytecie Gdańskim. Poza karate pasjonuje się literaturą współczesną (zwłaszcza twórczością Witolda Gombrowicza) oraz europejskim i amerykańskim kinem artystycznym.

pawe2

Michał Chorzelewski – 3 kyu

Michał Chorzelewski urodził się w 1986 roku w Gdańsku. Treningi rozpoczął w 1999 roku. Obecnie jest posiadaczem stopnia karate 3 kyu. Ukończył szkołę gastronomiczną i z wykształcenia jest kucharzem. Poza karate interesuje się wszelkiego rodzaju formami aktywnego spędzania czasu. Lubi dobre filmy, włoską kuchnie i jazdę na rolkach.

pawe3

Janusz Pyznarski – 1 kyu

Urodził się w 1968 roku. W GKK-DO trenuje od 1988 roku (przedtem uprawiał Taekwondo, Kyoksul, Kung-Fu i Wu-Shu). W 1998 roku zdobył drużynowe wicemistrzostwo Polski w Otwartych Mistrzostwach Karate Shotokan. Od 2001 roku jest instruktorem sportu o specjalizacji “Karate Shotokan”. Od tego czasu prowadzi zajęcia z wieloma grupami dzieci i młodzieży a także dorosłych. Jest również instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji “Samoobrona”. Ulubiona technika to Uraken Mawashi Uchi. Poza sztukami walki jego zainteresowania to muzyka, film oraz historia.